Yeni Haber 7 için çalışmalar hızlandı  

Haber 7 yazarlarının gelenekselleşen kahvaltılarının Nisan ayı buluşması bugün gerçekleşti. Kahvaltıda farklı konular gündem oluşturdu.
GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Haber 7 yazarlarının gelenekselleşen kahvaltılarının Nisan ayı buluşması bugün gerçekleşti. Kahvaltıda Haber 7′nin site yenileme çalışmaları, yeni projeleri, İstanbul’da trafik problemleri, kentsel dönüşüm çalışmaları, Kuran kursu tartışmaları, medyanın geleceği ve Necmettin Erbakan konuşuldu.

Haber 7 yazarları, her ayın 7′sinde gerçekleşen kahvaltı buluşmalarını bugün farklı bir gündemle gerçekleştirdi. Zeytinburnu’ndaki Sur Restoran’da İbrahim Erdoğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıya Haber 7 yazarları ve editörleri katıldı.

Yazar kadrosunun önemli bir bölümünün katıldığı buluşmada Haber 7 Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Erdoğan, yazarlara yeni site ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

YENİ HABER 7 İÇİN ÇALIŞMALAR HIZLANDI

Haber 7 Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Erdoğan, kahvaltıda yazarlara Haber 7’nin yeni yazılımının tamamlandığı müjdesini verdi. Tasarım üzerinde de büyük oranda çalışmaların tamamlandığını belirten Erdoğan, daha sade ve ferah bir sitenin çok yakında okuyucuyla buluşacağını da söyledi.

KENTSEL DÖNÜŞÜM VE TRAFİK

Kahvaltıya İstanbul’un havası damgasını vurdu. Yağan yağmurla birlikte yavaşlayan trafikten olayı kahvaltıya biraz gecikmeli katılan yazarlarımız İstanbul trafiğinden şikâyetlerini bildirdiler ve kentsel dönüşümün önemi üzerinde durdular.

MEDYANIN GELECEĞİ

Haber 7’nin yeni site çalışmaları etrafında gündeme gelen medyanın geleceği de konuşulan konular arasında yerini aldı. İnternet haber sitelerinin avantajlarının konuşulduğu kahvaltıda ilerleyen zamanlarda gazetelerin karşılaşabileceği konular üzerinde de duruldu.

 NECMETTİN ERBAKAN’IN SİYASETE ETKİSİ

Yazarımız Ekrem Kızıltaş son kitabı “Erbakan”ı bütün yazarlarımız için imzaladı. İmzalanan kitap “Erbakan” hakkında olunca konuşulan konulardan biri de ister istemez Erbakan’ın siyasete etkisi ve verdiği mücadeleler oldu. Kızıltaş, Erbakan hocanın çevredeki insanları merkeze taşıyan kişi olduğunu belirterek “eğer o olmasaydı bugün bir kaptanın, bir demircinin oğlu bu ülkede başbakan ya da cumhurbaşkanı olamazdı” dedi.

Radyo 7 Genel Yayın Yönetmeni Ferman Karaçam, Erbakan Hoca’nın Refah Partisi kapatıldığında yaptığı açıklamayı hatırlatarak onun sükunetinin parti üyeleri ve dava arkadaşları arasına büyük bir birliktelik kurmasını sağladığına vurgu yaptı.

Kızıltaş, Erbakan Hoca’nın siyasette çok mücadele verdiğini, önüne devamlı engeller çıkartıldığını belirterek Erbakan’ın Konya’dan aday olma sürecine vurgu yaptı. Erbakan’ın doğru bildiklerinden asla geri adım atmadığını ve hiçbir kimseyle pazarlığa oturmadığını söyleyen Kızıltaş, Erbakan’ın şu an için tam olarak anlaşılmadığını,10 yıl sonra Erbakan’ın daha iyi anlaşılacağını vurguladı.

Both comments and pings are currently closed.
Copyright © 2002 - 2014 Tüm Hakları Saklıdır DamarFm Jilet Gibi Radyo Arabesk