Magazin

Sarp Levendoğlu: “Metroseksüel Değilim”

‘Nereden Nereye’ adlı komedi filmiyle seyirciyle buluşan Sarp Levendoğlu, ‘Hadi Be’ canlı yayınında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

OYUNCULUĞU SETTE YAŞAMAK İSTİYORUM

Sürekli benzer roller oynamanın oyuncuları sıktığını söyleyen Sarp Levendoğlu “Sürekli benzer şeyleri oynamak bir saatten sonra sıkıyor. Beni hep kahraman rollerinde tercih ettiler. Bunu oynamam dediğim bir rol yok. Çünkü oyunculukla büyük bir beklentim yok. Oyunculuğu sette yaşamak istiyorum magazin kısmında değil” dedi.

BANA UYGUN AT BULAMADILAR

Sokaktaki insanların kendisinin oyuncu olmasaydı jokey veya iş adamı olabileceğini söylemesi üzerine Sarp Levendoğlu”Benim için oyuncu olmasaydı iş adamı boksör jokey olurdu demiş insanlar. Ama bir film için bana Bulgaristan’da at bulamadılar. Sonra büyük bir at geldi oda koşamıyor” dedi.

DOLMA SARIP, DÖNER TAKABİLİYORUM

Oyuncu olmasaydı aşçı olmayı çok istediğini söyleyen Sarp Levendoğlu “Oyuncu olmasam kesinlikle aşçı olurdum. Dolmada sarabiliyorum, dönerde takabiliyorum. Yemek olarak en çok döneri seviyorum. Bence döner insanlara bir armağandır. Ben Ankara’da yediğim dönerden sonra geçici körlük yaşıyorum en iyi dönercileri bilirim” dedi.

SOMURTKAN DEĞİLİM

İnsanların kendisini ekranda çok somurtkan biri olarak gördüklerini söyleyen Sarp Levendoğlu”Ben dışarda magazin kameraları karşısında çok rol yapabilen birisi değilim. Onu yapabilenler var ben onlar gibi değilim. Ondan somurtkan diyorlar bana” diye konuştu.

ARTIK KABULLENİYORSUN

30 yaşından sonra bazı olayları tecrübe ettiğini ve olgun karşıladığını söyleyen Sarp Levendoğlu”30 yaşından sonra insan hayatı tecrübe ediyor ama büyük bir ermişlik olmuyor. Daha sakin ve olgun karşılıyorsun kabulleniyorsun bazı olayları” dedi.

YÜKSEKTEN DÜŞME KORKUM VAR

Ekstrem sporları yapmayı sevdiğini ancak bir yerden aşağıya atılma korkusu olduğunu söyleyen Sarp Levendoğlu”Ekstrem sporları yapıyorum. Ayrıca Wings süit’te yapmak isterim ama bir yerden aşağıya atılmak korkum var. Rüyalarımda daha çok oluyor. Gökdelenden atılıyor gibi oluyorum” dedi.

METROSEKSÜEL DEĞİLİM

Makyaj yaptırmayı sevmediğini, temiz ve titiz biri olduğu için çok duş aldığını söyleyen Sarp Levendoğlu”Sette makyaj yaptırmayı sevmiyorum. Kaş aldırmıyorum. Kesinlikle metroseksüel değilim. Temiz ve titiz olmayı seviyorum. Sürekli duş alıyorum ve parfümleri çok seviyorum” diye konuştu